Przejdź do głównej zawartości

dwie premie uznaniowe w jednym miesiącu

Udzielono odpowiedzi

Komentarze

Komentarze: 3

  • Barbara Kołodziejska

    Dzień dobry,

    najlepiej rozliczyć premię w osobnych okresach pomocniczych utworzonych na konkretny dzień wypłaty. Pierwszy okres zakres dat danych kadrowych i wzorców na dzień z początku miesiąca, a drugi okres w terminie wypłaty na koniec miesiąca. Przykładowa instrukcja: [KIP] Wypłata premii w dwóch różnych terminach

     

    0
  • Joanna Kanarek

    Dziękuję za informację. Próbowałam zrobić w ten sposób, ale chciałabym, aby ta druga premia była rozliczana na liście płac podstawowej. Na koniec miesiąca otrzymuje informację jaką pracownik ma otrzymać kwotę netto, która obejmuje wynagrodzenie zasadnicze i premię uznaniową.

    0
  • Barbara Kołodziejska

    Tym samym składnikiem nie da się tego rozliczyć automatycznie, dlatego że okres podstawowy musi mieć zakres danych kadrowych na cały miesiąc, więc program pokazałby kwotę premii z pierwszego okresu również.

    Może Pani utworzyć ten drugi okres płacowy dla premii z tym samym terminem wypłaty, ale żeby był w kolejności wypłat za okresem podstawowym.

    Gdy naliczy Pani wynagrodzenie podstawowe będzie określona kwota netto z tego okresu. Resztę kwoty netto może Pani uzupełnić premią w kolejnym okresie; wyszukać brakującą kwotę netto od premii.

    0

Zaloguj się, aby dodać komentarz.