Przejdź do głównej zawartości

Wyjście prywatne

Udzielono odpowiedzi

Komentarze

Komentarze: 6

 • Weronika Sawicka

  Dzień dobry, w programie Kadry i Płace nie ma dedykowanego zdarzenia, którym możemy rozliczyć odpracowanie wyjścia prywatnego. 

  Jako obejście mogę zaproponować wstawienie w kalendarzu w dniu 26.07 nieobecności godzinowej usprawiedliwionej płatnej, natomiast w dniach 27-28.07 zmianę godzin w edycji kalendarza, korzystając z dziennego widoku:

  https://wsparcie.symfonia.pl/hc/pl/articles/360018691840 

  Dzięki temu nie będzie potrącenia za wyjście, natomiast w kalendarzu będzie widać kiedy pracownika nie było oraz kiedy dłużej pracował (zmiana godzin w harmonogramie nie spowoduje zwiększenia wynagrodzenia zasadniczego do wypłaty). 

   

  0
 • Monika Kocubowska

  Dziękuję za podpowiedź, niestety w naszym przypadku zmiana godzin w kalendarzu nie wchodzi w grę, ponieważ i tak będzie trzeba zajrzeć do papierowej ewidencji, chociażby dlatego żeby sprawdzić dlaczego nie ma naliczonych nadgodzin w danych dniach (skoro pracownik przepracował 8,5h zamiast 8h).

  0
 • Weronika Sawicka

  W standardowej obsłudze programu nie ma innej możliwości. Można utworzyć własne/nowe zdarzenia, które by rejestrowały odpracowanie wyjścia prywatnego, jednak jest to usługa wdrożeniowa - dodatkowo płatna. 

  Jeżeli byliby Państwo taką usługą zainteresowani to proszę o informację zwrotną. Założę dla Państwa zgłoszenie w tym temacie. 

  0
 • Monika Kocubowska

  Dziękuję.

  0
 • Kamila Jung

  A nie można przez kalendarz stojąc na danym dniu przejść na pojedynczy dzień (na górze -tygodniowy widok kalendarza), w danym dniu _przez edycje czasu pracy -pomniejszyć o godzinę wyjścia . kiedy pracownik odpracuje w ten sam sposób ale powiększyć normę czasu pracy o godzinę- my tak robimy...? w ten sposób będzie widział  jako zwykłe godziny pracy bez nadgodzin. Zmieniamy tylko ilość dobowego czasu pracy

   

  0
 • Weronika Sawicka

  Tak, tak też można zrobić i użytkownicy korzystają z takiego sposobu, jednak autorka pytania wcześniej zaznaczyła, że w tym przypadku zmiana godzin w kalendarzu nie jest możliwa. 

  0

Zaloguj się, aby dodać komentarz.