24.06.2026 - przerwa serwisowa związana z wdrożeniem nowej wersji Symfonii KSeF Plus Przypięte

Dorota Piwowarczyk
  • Edytowano

Dzień dobry,

24.06.2026 po godzinie 20:30 wdrożymy nową wersję aplikacji Symfonia KSeF Plus.

W czasie prac system może być przez kilka minut niedostępny. Przerwa jest związana z działaniami, które mają poprawić wydajność, stabilność i bezpieczeństwo aplikacji.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Komentarze

Komentarze: 0

Zaloguj się, aby dodać komentarz.