Przejdź do głównej zawartości

Odpowiedzi na pytania z webinarium z dnia 22.06.2022 r. nt. Nowe zmiany prawne w programach Symfonia ERP Kadry i Płace oraz R2Płatnik

Komentarze

Komentarze: 5

 • Agnieszka Kałużna

  Witam,

  czy wie ktoś z Państwa jak ustawić w programie wyliczenie ubezpieczenia zdrowotnego do wysokości zaliczki obliczonej zgodnie z zasadami na dzień 31.12.2021 ?

   

  -1
 • Michał Skarzyński

  Dzień dobry,

  w aktualnej wersji programu R2Płatnik, system kontroluje ograniczenie składki zdrowotnej do wysokości podatku z zasadami na dzień 31.12.2021. Warunkiem poprawnego naliczenia przez program jest wykonanie aktualizacji z dnia 30.12.2022r. lub wyższej. Dodatkowo należy pamiętać aby w każdej definicji listy płac gdzie są naliczane składki, dodać pole systemowe - Podst.wym.skł.zdrow.odl. oraz Składka zdrow.odlicz. Można to dodać wchodząc w głównym menu Definicje>Definicje List płac, ustawiamy się na konkretnej liście płac, przełączamy się na zakładce Pozycja, po kliknięciu prawy przycisk myszy na dowolnym polu, wybieramy opcję jak poniżej:

  Pozdrawiam

   

  0
 • Agnieszka Kałużna

  Dziękuje bardzo,

  korzystam z wersji Symfonia ERP Kadry i Pałce. 

  Postaram się to odszukać tej pozycji, gdyby jednaj określił Pan w której części menu tego szukać było by super.

  Pozdrawiam

  0
 • Barbara Kołodziejska

  Dzień dobry,

  Agnieszka Kałużna ta grupa dotyczy obsługi programu Symfonia R2Płatnik. Dla obsługi programu Symfonia ERP Kadry i Płace jest dedykowana inna grupa, do której zapraszam :) 

  https://spolecznosc.symfonia.pl/hc/pl/community/topics/6308932338578-Wymiana-wiedzy-Symfonia-Kadry-i-P%C5%82ace 

  0
 • Agnieszka Kałużna

  Dziękuję. :)

   

  0

Zaloguj się, aby dodać komentarz.